Притулок Хатуль Мадан відкрили під час війни

Всього за тиждень Соф'я Данилова із своїми однодумцями змогла органіувати притулок для тварин, у який потрапляють, переважно, тварини із Бучі, Гостомеля, Ірпеня та інших міст, найбільше постраждавших від війни. 

Співробітники притулку "Хатуль Мадан" працюють безкоштовно. Це добрі душі, які хочуть допомагати звірям.

"Ми не беремо грошей за утримання звірів у притулку. Навіть за звірів, які мають господарів. У нашій країні триває війна. Багато людей змушені були тікати. У багатьох зруйновані будинки і їм нема куди повернутися. І немає куди забрати звірів. Ми годуємо, лікуємо та утримуємо звірів за свій рахунок та завдяки вашій допомозі. Іноді господарі хворих звірів можуть допомогти своїм вихованцям на корм та лікарів. Частіше – ні. Але це не означає, що вони залишаться без лікування. Ми робимо все, що в наших силах, щоб звірі дочекалися своїх господарів у ситості та теплі." - пише Соф'я на сторінці притулку у Фейсбуці. 

Притулок знаходиться у Києві

Приїхавши за адресою м. Київ, вул. Польова, 32 можна взяти собі улюбленця, або допомогти грошима, кормом, ліками. Великі та маленькі, старі і молоді, котики, песики, гризуни та птахи, тварин багато і всі вони потребують уваги і піклування. Тому, якщо є бажання, можна стати волонтером і попрацювати у притулку. Важлива частина роботи співробітників притулку - носити на ручках котиків, які бажають любові та уваги.

Як допомогти притулку :