Вітаємо!

Top Comics - це сімейний бізнес, що почався із відкриття невеликої крамниці коміксів у 2020 році.

Метою створення магазину була популяризація читання коміксів, фентезі, фантастики, манґи саме українською мовою. Адже від самого початку ми просували продукцію лише рідною мовою та надруковану в Україні. 

Починаючи роботу з відверто невеликим асортиментом весь час ми розвивалися разом із видавцями, яких ставало все більше, а зацікавленість до читоглядання коміксів у клієнтів росла. На даний момент ми можемо запропонувати читачам якісні переклади манґи (азійських), європейських, американських коміксів, світової фантастики і фентезі. Але найбільша наша любов - це мальописи - комікси створені українцями. 

Якщо цікаво, то ми співпрацюємо більш ніж з 50 видавництвами та незалежними видавцями, так званим «самвидавом».

Іншою цікавою частиною нашої роботи є участь у фестивалях, таких як Comic Con Ukraine та KyivBookFest. На цих подіях ми маємо змогу залучати ще більше людей, які з часом стають поціновувачами коміксів. 

В цей нелегкий час для нашої держави ми не забуваємо і про допомогу іншим. З готовністю відгукуємось на запити волонтерів і організацій. Так ми постійно співпрацюємо з відомим львівським волонтером Богданом Кордобою, київським притулком для тварин врятованих з зони бойових дій «Hatul Madan”, збираємо гроші на інші проєкти, які можна знайти у вкладці «ДЛЯ ЗСУ» у нас на сайті.

Однією із найулюбленіших частин нашої роботи є спілкування із клієнтами. Ми завжди намагаємось оперативно опрацьовувати замовлення і поповнювати асортимент новинками, бути доброзичливими і чуйними в спілкуванні. Саме тому 2022 році ми виграли нагороду "Вибір року" у категорії "Краща крамниця коміксів м. Києва".